Regionalne Mistrzostwa Latawców – sukces!

Koło Modelarskie działające przy ZSP3 w Gliwicach ma kolejny duży sukces.

Tym razem możemy pochwalić się I miejscem w Regionalnych Mistrzostwach Latawcowych, które to miejsce wywalczył uczestnik szkolnego koła modelarskiego Samuel Bochon, lat 10.

Wszyscy uczestnicy zawodów latawcowych oceniani byli w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Oprócz punktów za budowę latawca, jego dekorację nasi zawodnicy otrzymywali też punkty za pokaz lotu latawca.

Były to niezwykle widowiskowe pokazy, w czym też pomogła naszym młodym modelarzom odpowiednia pogoda: ciepła i wietrzna.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i trzymamy kciuki podczas kolejnych zawodów!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2021/2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.